Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Laox #38239 üzenetére

    Kezdonek ha csak 100$-om lenne max en tuti Reliantot vennek, azt a varianst ami a leginkabb fedi az igenyeimet. A felfedezos tokeletes indulasra. Van raktere, kis kutato hajo, egyedul teljesen jol el lehet vele lenni es nem draga.

    Ha meg valakivel osszeallsz, akkor jo kis fun hajo lehet am. :K

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz Laox #38239 üzenetére

    Ne félj a 2 személyes hajóktól. Kezdő hajónak pont az az ideális, kell hozzá egy női NPC akivel lehet babázni, vetkőztetni, nézegetni a fenekét, plusz kitanulni az NPC irányítást. Egyébként pedig ő vigyáz majd a hajóra, amíg például megvizsgálsz egy roncsot, vagy ilyesmi. Ha bajba kerülsz akkor csak üzensz neki és már hozza is. Freelancer szerintem klassz kezdőhajó lesz sok szempontból, pl. ha kereskedelemmel akar foglalkozni az ember, akkor jobb egy ilyennel kezdve kitapasztalni a különböző naprendszerek sajátosságait, mint nagyobb-lassabb hajókkal beleszaladni a késbe.

    Menthirist, lesznek gondolkodást, kreativitást igénylő tevékenységek, ilyen lesz a pilóta ülése, és lesznek olyan munkaállomások, amiben csak az automatizmusokat kell beállítani, és azt egy NPC szépen tudja teljesíteni, skilljeitől függően.

    Constellation-carrack méretben ezt én úgy képzelem el, hogy ugye lesz a parancsnoknak külön széke, amiben menedzseli a történéseket, viszont harc esetén feltétlen a pilótának át kell adnia a helyét, mert a hajó még alkalmas manőverező harcra, és azt jobb ha mi irányítjuk. Tehát a parancsnok az kapitány-pilóta státuszban fog lézengeni, a személyzet többi tagja az a tornyokat kezeli, illetve beöltözik csata idejére tengerészgyalogos felszerelésbe és készül egy esetleges közelharcra. ha pedig nincs harc, akkor az NPC pilótára lehet rábízni, hogy menjen ide vagy oda, csillagtérképen bejelöljük, és csak utazunk.

    Ugyanez egy idrisen szerintem már máshogy fog kinézni, mert ott már manőverezni se nagyon kell, tehát a kapitány tisztán mintegy stratégiai játékot fogja játszani, ahogy a konzoljáról osztogatja a parancsokat, a hajót pedig egy 3D-s térképen fogja irányítani valószínű, amiben csak a pontokat jelöli meg, hogy hova tartson.

    Igen, mindezt fantáziáltam, szóval lehet tökre nem így lesz. :D De úgy is így lesz!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák