Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz N.Laca64 #38211 üzenetére

    Mindkét irányítási mód megfelelő, sokat dolgoztak, hogy kiegyensúlyozzák őket, és nagyjából sikerült is. Joy-jal nyilván nagyobb élmény a játék, e melett kissé precízebben irányítható a hajó, cserében viszont nem lehet kihasználni a gimbalos fegyverek nyújtotta előnyt. Egérrel kicsit nehezebb a pontos manőverezés, cserében a gimbalos fegyverekkel könyebb és gyorsabb a célzás. A joy-jal játszók jellemzően leszedik a gimbalt, így egyel nagyobb méretű (ám fixen előre néző, nem mozgatható) fegyvert tudnak rakni a mount-okra. A statisztikák alapján (Battle Royal, Sq Battle kill/death arányok) a legprofibb játékosok között kis túlsúlyban vannak a joy-osok, míg az "átlagos" képességű játékosok talán könyebben boldogulnak egérrel.

    Végül neked is és minden újoncnak egy figyelmeztetés: Ha játékélményre vágytok, még korai beszállni!
    A játék olyan mennyiségű teljesen új, soha másutt ki nem próbált technológiát, kódot tartalmaz, hogy még hosszú ideig egy durván bugos tesztüzemnek tekinthető, nem pedig élvezetre és játékélményre kihegyezett félkész terméknek. Utóbbi állapot eléréséhez durva sacc alapján is minimum egy év kell még. Minden további nélkül előfordul, hogy egy új verzió, amelyben valamilyen játékmechanikai újdonságot próbálnak ki, sokkal bugosabb, mint egy korábbi verzió. Velem előfordult, hogy hetekig nem is tudtam csatlakozni privát meccsekhez. Én már megbékéltem ezzel, de akinek ehhez nincs türelme, az várjon még a csatlakozással.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák