Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengo

    aktív tag

    válasz PoeDameron #33754 üzenetére

    Nem tudom mennyi, tapasztalatod van az MMO-zás terén, de azt eltudom mondani honnan jön az én hozzáállásom ehhez. (Ne értsd félre, nem az ötleted ellen, az is egy megközelítés.) Nekem az sem idegen, hogy egy fix csapattal (24-12-6 fő) akár FÉL ÉV-et is kelljen gyakorolni, összeszokni, küzdeni a közös cél érdekében. Én a többszemélyes hajókat, constellationt, majd capitalt, esetleg akár űrállomást látom ebben. Szóval engem nem idegenít el az a gondolat, hogy lesznek olyan dolgok, amiket egyedül nem tudok elérni, sőt inkább hajt, pedig én sem vagyok egy nagy társasági lény, ha már használtad az extrovertált kifejezést, de el kell fogadni azt, hogy egy ember nem képes mindenre és bármire, ha bevisszük ezt egy játékba, az nem negatívum, hanem egy játékstílus. Ezt jelenti nekem egy MMO.

    "Akkor akarok kifutni a hajóval, amikor csak akarok, nem pedig akkor, ha a többiek ráérnek. Ezt a lehetőséget a játéknak biztosítania kell."

    Ezt csak SP-ben várhatnád el, egy MMO-ban sosem lehetnek ilyen elvárásaid, hogy bármit is biztosítania kell a játéknak. Elég elképesztőnek tartom ezt a hozzáállást. Ha meg szerinted az jogosít fel ehhez a hozzáálláshoz, hogy képzeletben kiadtál érte 5ezer dollárt, akkor van egy rossz hírem. EvE-ben sem flancoskodhatsz a legnagyobb játékbeli hajóval, csak azért mert kurva sokba került. A cégem titánjait nem láttam 3 hónapja. Pedig azokért oszt kellett farmolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák