Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yllgrim

    őstag

    válasz BOGO07 #33004 üzenetére

    Elso es legfontosabb hogy tudd mit szeretnel csinalni nagyjabol az elejen a jatekban (mert menet kozben sok fele fogsz menni kiprobalni uj dolgokat) es annak megfelelo hajot beszerezni. Nezd meg melyiknek mekkora a szemelyzete es melyiket tudod rendesen feltoleni haverokkal. Nekem 3 hajo tetszik igazabol, mindegyik celhajo felfedezes-tudomanyos-javito. Persze eloszor meg uber-pilota akartam lenni, vettem SH-t, aztan lett a Cutlass Blue fejvadaszkodni, de az eleg puha abbol lett a Vanguard, de annak meg nincs raktere uh ez meg varat magara, es lett a Carrack a felfedezesre. Endeavour szupinak nez ki, de ez mar nagy dog hajo lesz, feltolteni legenyseggel nem lesz konnyu... Carrack-ra is erdekes lesz, bar ha tudnak hova megyunk Zsomlevel akkor nagy tulekedes lenne, mert a haszon meg a... :)

    Szoval talald ki mit csinalnal szivesen mondjuk ha egyedul kellene lenned illetve akkor mit csinalnal ha tobben is mennenek veled egyutt :) Erre veszel 2 hajot es csoki, vagy ha csak egy fer bele...

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák