Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Yllgrim #29398 üzenetére

    felszerelesbol is mindig a legjobb kell

    Ezzel én ellenkeznék, bár a legjobb ugye relatív, nézőpont kérdése. Felszerelésből szerintem a célnak leginkább megfelelőbb kell, és ha ez egy alacsony költségvetésű meló, akkor nem az abszolút értelemben vett legjobb lesz a jó választás, hanem mondjuk egy kiugró ár/érték arányú cucc a középkategóriából. Mert ugye a költségekkel és a bevétellel is számolni kell, ami már erősen árnyalja a bigger-is-better sémát.

    Endeavourt majd osszehozzuk a csapat ala, szerintem "doable"

    Egyértelműen. Ha a Reclaimer egy kanyarral kitermeli egy Constellation árát, akkor gyakorlatilag 4-5 forduló és megvan az ára in-game is. A mobil bázis amúgy is opcionális, inkább kényelmi funkciót jelent és egy átmeneti puffer-t a termelés és a szállítás között. Elleszünk eleinte nélküle is. Ha meg nagyon sokat kell mocorogni, mert nem lesznek akkora roncsmezők, amekkorák kellenének, akkor talán még hátráltatna is...

    (#29399) Nathan Boggs: Nyilván, ha Tamás lenne a főnök, békeidőben/gazdasági oldalról nem kéne annyira egyenes utat járnunk, hisz az iparos érzi, hogy most ott mi a szitu, de nem árt, ha van valaki, aki nézi és átlátja a nagy egészet és az alapján ad ki iránymutatást, hogy miből kéne többet és miből kevesebbet. A hatékonyságot nagyon tudná javítani, mert akkor az iparos belemerülhetne abba, amit csinál és koncentrálhatna a dolgára, nem kéne más dolgokon agyalnia fölöslegesen. Nap végén/pihenőidőben oda tudna menni és ránézni a kimutatásokra, hogy hogy is állunk, aztán csók.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák