Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Diopapa #24938 üzenetére

    Mindenesetre sikerült, akár szándékodban állt, akár nem. Elnézést kérek, hogy hét postom is született egy aktuális, on topic témában... Bár, ha szabad megjegyeznem, nem kell sokat visszaolvasnod ahhoz, hogy nem hét, hanem több tucat offtopic, irreleváns, egymás csesztetésével foglalkazó hsz-t olvashass (főleg a SC off topic megnyitása előtt), akár oldalakon keresztül. Érdekes, hogy azok nem zavartak téged, csak ez a hét.

    Teljesen higgadtan visszaolvasva a tegnapi hozzászólásaimat, továbbra sem tűnnek hisztizésnek, semmilyen szempontból. Segítséget kértem bennük a - meglehetősen nehéz - értelmezésben, és kifejtettem a véleményem a változtatásokról. Elnézésed kérem, hogy véleményem nem egyezik a tiéddel, de hát előfordul az ilyesmi. Velem is előfordult, mégsem kezdtem rosszindulatú megjegyzéseket tennni. Ebben a válaszodban is olyan szavakat adsz a számba, amelykeket nem használtam: nem írtam neked semmi olyasmit, hogy "leszarom" a "rávilágításod". Azt írtam, hogy nem érdekel. Ez ugyanis nem az a játék. Tudod, ezt most ilyen hátbaszúrásként értem meg. Eddig úgy éreztem, hogy ehhez a csapathoz, ehhez a közösséghez tartozom. Hogy része vagyok valaminek, tettem is érte (mostanában magánéleti gondok és időhiány miatt abbahagytam a fordításokat, de azért elég sokk lefordított cikem a van a sc.hu oldalon). A beszólásod után ez az érzés megszűnt. Elnézést, hogy hangot adtam a véleményemnek (amely továbbra sem változott: ez a változtatás nem a fegyverrendszer hiányosságai miatt született, hanem egy bizarr módja a joystickot és egeret használó játékosok "kibalanszolásának" - olyan mint a kormányunk különadói.). Továbbera is aza a véleményem, hogy a régi rendszer logikusabb és áttekinthetőbb volt. De ígérem, többé nem terhellek hasonlókkal. Többé nem fordul elő, hogy e topicban "hisztizzek" - elvetted a kedvem attól, hogy itt még egyszer hozzászóljak valamihez.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák