Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #267 üzenetére

    Azért nem látszik a térképen, mert hibás. Megjelenik rendesen, de amikor átlépsz egy következő pályára, vagy visszatöltesz egy mentést, akkor eltűnik a jel. Mellesleg a PDA átjárólistáján se jelenik meg ez az átjáró, mint a többi. Amúgy Pripjátyban az egy zsákutca. Ha nem tudod, hogy átjáró van ott, nem mész arra, mert nincs miért. legalábbis én nem. Viszont ez a küldetés meg az egész K-Pripjáty nem nagy durranás, ha kimarad se baj. Tök üres pálya, 3 gyenge küldetés, és annyi. A kocka megvan, de talán semmire se jó.

    Azt nem tudom, hogy Max hol van és hogy került ki ebből élve. Azt se tudom mikor hal meg Bullet, csak a küldetés lesz failed egy idő után, ha nem követed őt és segítesz neki. Én közben vittem a páncélt a másik irányba Besnek és nem törődtem a banditákkal. Később az udvaron kivégezték az illetőt és az alagsorból kiszabadítottam valakit, de azt is lelövik szökés közben. De az tény, hogy Max ott lesz később a posztnál és ő segít megtalálni a kutyát. Szerintem itt nagy a gebasz, valami ellent mond valaminek, mint még egy pár helyen lesz később is. Például Voroninnak kell az őrült stalker flashje, de ugyanaz kell Maxnek is. Ha elviszed Voroninnak, Maxnek még mindig kell, de nem lesz amit odaadjál neki is, és ettől lesz egy örök megoldatlan feladatod a listán. Viszont ha először Maxnek viszed el, akkor tőle visszavásárolhatod és elviheted utána Voroninnak is :)

Új hozzászólás Aktív témák