Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz kekeeci #2566 üzenetére

    Raven rendelésre dolgozik és csak akkor és azt tudsz cserélni, amikor van készlete. Mikor először kezdtem el a játékot, nála voltak más feladatok is, de most másodjára nincsenek, kivéve azt a kutyafalkást. Nem tudom mitől függhet ő, de nem is foglalkoztam vele többet. Dan szokott cserélni trófeákért, meg Zahar is mintha.

    A katonai bázison random történnek dolgok és elég gyakran. Mikor először bementem oda, isten ments mekkora balhé tört ki, mert elkaptak. Helikopterek, alpha csapatok meg minden. Szerencsére jött egy segítő brigád és azok ott is maradtak sokáig, így ha a katonák újratelepedtek, ők azonnal kinyírták őket :) Ha véletlenül a katonák az úton túl közel kerültnek a faluhoz, vagy valaki odacsalja őket, lerohanják azt. De volt hogy csak úgy megjelentek a falunál és elkezdtek rálőni az újoncokra semmi ok nélkül. Nagyon kiszámíthatatlanok ezek a nem fix spawnok ebben a modban, mert nem rendszeresen történnek. Néha naponta támadnak, máskor meg napokig nem, és nem csak Cordonon. Neked meg igyekezned kell megvédeni a falu elöljáróit (Wolf, Fanatic stb), a többiek majd rendre visszaszivárognak.

Új hozzászólás Aktív témák