Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #2503 üzenetére

    Lehet, hogy szép lassan átrakják az újításokat és ezért nem akarják nyilvánosságra hozni a frissítéseket. Már erre is tudok gondolni. Akárhogy is, TB önmagában kevés egy ilyen mód összerakásához. A többiek, akik segítik, azok meg csak hátráltatják őt. Végeredményben TB csak stabilabbá akarta tenni ezt a félbehagyott módot, mivel a DMX 3.5.2-es verziót kezdte el javítgatni, viszont abban már majdnem minden benne volt, ami ebben is. A Collector mód meg csak egy gyenge próbálkozás. Hogy ezt éppen miből szedték ki, nem lehet tudni. De majd meglátjuk, mi lesz belőle. Én mondjuk nagyon sokat csalódtam már ebben a projectben, nem magában a játékban, hanem így a készítésében. Amikor azt érzékeltetik, hogy nem kérnek a segítségemből, amit végül is felhasználnak, lásd az utolsó Populációs gond, teljesen elmegy az egésztől a kedve az embernek. Hosszútávon persze ez a mód a kukában fogja végezni, mivel az NS jócskán felülmúlta a Soup-ot, és én csak a képeket láttam. Még jó, hogy nem megy vele együtt a kukába a munkám.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák