Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Gery D. #2498 üzenetére

    Ez spoiler azoknak, akik a NS CP2-t játszák!

    Nem is gondoltam volna, hogy amit napok óta keresek a Solyankában az egy apró fecnin múlik :) A COP pályákra az utat egy apró üzenet indítja el, amit akkor találunk egy rejtekhelyen, amikor Wolftól megkapjuk a "Black Angel" megszerzése után a jutalmat. Talán a darabos fordítás miatt, vagy csak puszta figyelmetlenségből hamar elsiklottam ezen a ponton és egy teljes történet maradt volna ki, ha nem kapom sorra a COP pályákra a feladatokat és a rejtekhelyeket, és nem kezdek el alaposan kutatni az átjárókért. Mivel ez a történetszál többek között már nem része az alapsztorinak, és a Soupban sincs benne, ezért a végigjátszás sem tesz említést róla.
    Minden akkor kezdődik, amikor Sakharov felkér, hogy szerezzük meg a X-18, X-16 és X-10 laborokból a dokumentumokat. Ez után ő Wolfhoz küld a jutalomért és kiderül, hogy egy különleges páncél lenne az. De mielőtt ideadná, Wolf elküld Radarra, hogy hozzuk el neki a "Black Angel" képződményt, mert fontos lenne a lánya meggyógyításához, aztán ezért jutalmul elárulja a páncél helyét a Raktárak területén. Viszont itt 2 zsák is van, de páncél az nincs. Helyette egy kis üzenetet találunk Fanatictól, aki a páncélt tartozás fejében már eladta Crossnak. Rohanunk Fanatichoz és innen a szálat követve jutunk el egészen Kelet-Pripjátyba.
    Az út borzasztó nehéz. A lehető legvadabb mutánshordákba botlunk és közben az X-16 - Yantar területet egy olyan elit monolitos brigád lepi el, amilyent még Stalkerben nem láttam. Ezek mindenkit lemészárolnak a környéken, és hogy jobb legyen, vannak köztük teljesen láthatatlanok is, akiknek jelenlétét csak a fegyverük torkolattüze árulja el. Viszont amikor ezt látod, már nagy bajban vagy :D Ezért pld. a Skat-15 okos exo viselete kötelező! A folyamat a következő: Sakharov - Wolf - Fanatic - Cross - Ariadne - Kalmykia - Dimaki..., és a történet egy gyógyszer összetevőinek a megszerzésével folytatódik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák