Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    válasz Sensut #1241 üzenetére

    Az Anomáliáról írtam már TB-nek E-mail-ban. Az volt ár a válasz, hogy ez direkt ilyen és hogy ez elég hosszú ideig így is marad, aztán egy kitörés egy bizonyos feladat után megtizedeli majd az Anomáliákat. Valóban, egy idő után azt veszem észre, hogy kevesebb az Anomália. Pl. a Vad Területen az alagút után. Ha nincs nálunk Hologram Detektor, elég nehézkes az átkelés.

    Egyébként igen, nem a szépítgetéssel kellene bajlódni, hanem ezeket a hibákat kijavítani. Amikor írtam, hogy a Műtárgyak átalakítás után egyes pályákon alázuhannak a felszín alá, az volt a válasz, Spawn-oljam be azt a Műtárgyat. De ez, mint az összes Spawn hibánál, NEM MEGOLDÁS!!!

    A másik dolog, kit érdekel, hogy csillog a fegyver, könyörgöm, ez egy Chernobyl-i terület, ahol a Sugárzásmérő az egekbe, az Anomália a Páncélunkat szaggatja és az ellen azt nézi, hol nyírhat ki. Ezek után ki az, aki a fegyvere csillogását akarja nézni akció közben? :)

    Ezért írtam, sok felesleges dologgal foglalkoznak. De ez valahol nem TB hibája, hanem a sok kukacoskodó tesztelőké. Van a Steam-en egy figura, elég érdekes egy fazon, (TrueBritt), Neki mindenhez van egy regénynyi hozzászólása. De ő legalább fent van a Bar Beta tesztelők listáján, pedig sose írt semmi megoldást semmire sem, az én észrevételeimet meg lenyúlták mindig. :)

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

  • Aarpok

    őstag

    válasz Sensut #1241 üzenetére

    Igen én is ezt mondom, hogy túl sok az anomália éppen úgy ahogy a COP SGM2.2 - ben. Ott is utáltam mert csak lassították az átjutást és megölték az fps-számot mellette növelték a kidobások számát. Sajnos nem csak az anomáliák hanem egyéb eszközök is küldik a crasht. A szeméttelepen Hognak kellett tárgyakat gyűjtögetni a husiktól. Mind addig nem volt gond míg fel nem akartam venni a Fort14 - et azonnal repültem a Windowsba. Érdekesség képpen becsaltam magamnak akkor meg simán ment tovább. Mondtátok, hogy nem jó, hogy van benne ilyen, de most pl a továbbjutást segítette.

    Аарпок

Új hozzászólás Aktív témák