Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Flatline=-

    tag

    válasz zolynet #2818 üzenetére

    Egyetértek, de nincs más megoldás és ez egy relatíve átmeneti megoldás, míg a plugint továbbfejlesztik... Mivel az adott struktúra, ha bennehagyom megzavarja a leaderboard kéréseket és gagyi eredményt adna, muszáj törölni. (Esetleg egy deleted 0 / 1 oszlopot be tudok varázsolni egye fene, de akkor kérek szépen kiegészítést az előző megoldáshoz, ami updateli mindet, kivéve a várt eredményt. tehát a várt eredmény a deleted=0, a tÖbbi deleted=1)

    [ Szerkesztve ]

    Calm Sea Doesn't Breed Skilled Sailors

  • -=Flatline=-

    tag

    válasz zolynet #2818 üzenetére

    Hello!

    Odáig már megvan a dolog általatok, hogy megkeressük az adott napi első válaszadási időpontot per júzer per day per kvízID. Az időponttól függően, azaz, ha éjféltől nyolcig, nyolctól délután négyig és négytől éjfélig jött a helyes válasz, különböző pontokat írunk bele a végeredmény egy sorunkba. 150et 100at és 50et respectively.

    Zsolya: Azért nem ilyen egyszerű a képlet, mert ez egy sokkal összetettebb adatbázis része, amiből ezt emeltem ki, mert erre van szükség. Nem elég csak a helyes mezőt használni, ez egy kvízrendszer része. És a kvízrendszer pluginja olyan hivatkozásokat küld, aminek nem megfelelő eredményt ad, ha csak a helyes mezőket váltogatom és bentmaradnak a nem helyes, vagy több instance helyes válaszok.

    Kizárólag az segít, amit a legelső posztban kértem és tisztában vagyok vele, hogy nem törlünk direktben, de nem is a "lecke" része volt a cél, így akármilyen unorthodox, azt szeretném elérni, amit fent leírtam. Mély tisztelettel:

    Flat

    [ Szerkesztve ]

    Calm Sea Doesn't Breed Skilled Sailors

Új hozzászólás Aktív témák