Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SenorGrande

    senior tag

    válasz Musicking #806 üzenetére

    Nem pánikolok, leírtam, én már nem várok semmi érdemi javulást a játéktól.
    Jelenleg nincs semmi beta, a 24-én jött, új pályát tartalmazó, stabil(nak kinevezett) kiadást sem merném stabilnak nevezni; ráadásul nem is tudni, ki "fejezte be", mert egyáltalán nem biztos hogy Pavel. Ez, és hogy 16-a óta (ekkor volt Pavel "kirohanása" a vk oldalán) nincs semmi állásfoglalás, csak a marketing - minden rendben, csak kommunikációs gondok voltak az Oovee és Pavel között - bullshit, eléggé aggasztó szerintem. Illetve mielőtt Pavel eltűnt a hivatalos Oovee fórumról (aláírásában elköszönt, utána törölgették pár hsz-ét), leírta, hogy még összekalapál egy szerkesztőt a játékhoz, és részéről vége a projectnek. Rá nem sokra orosz oldalakra "valahogy" felkerült a pályaszerkesztő.

    3rd party cuccok nem érdekelnek, nehogy már egy alap dologhoz külső - nem tudni milyen - forrásból származó szoftvert kelljen használnom.

    Nem kell nekem egéremuláció a csörlőhöz (de megoldható lenne, mert egyszerre nem csörlőzöl és daruzol), de single player esetén elég macerás egy kézzel a kontrollerrel irányítani a vasat, a másik kezem meg egy az egyben lefoglalja, hogy egy F betűt nyomok a billentyűzeten. Szintén nem érdekelnek 3rd party cuccok, mint írtam, max 2 sor a kódban... Egyszerűen ezt nem engedhetné meg magának egy kiadó/fejlesztő sem. Abszurd. Én kifizettem a terméket (, megjelenés előtt, a tett ígéretek miatt!), le akarok ülni, és játszani, nem pedig egyéb szoftvereket telepítgetni ahhoz, hogy az rendesen, élvezhetően működjön.

    Oovee azt írta, bármi történjék is, folytatódna a fejlesztések. Arra kíváncsi leszek, hogy egy külsős hogy fog boldogulni, mert az még egy jól kommentezett kódnál is nagyon nehéz...

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Új hozzászólás Aktív témák