Keresés

Aktív témák

  • PeliScan

    addikt

    válasz cornelius #1 üzenetére

    Igen, vmi ilyesmi engem is érdekelne!

    A falat tudnám verni (néha szoktam is:DDD) amikor aszongyák nekem, hogy menjek Bostonba fogorvoshoz, mert az alábbi kóddal 5% kedvezmény!! Hogy 'penis enlarge', meg 'smallest camera', meg a 'satisfy your lady' izéket ne is említsük. :(

    Tudtátok, a hogy a globális mail-forgalom több, mint felét, 53%át már a spam adja?! :O

  • vicces

    addikt

    válasz cornelius #6 üzenetére

    használj 2 vagy több mail fiokot.
    az egyiket szigotuan cska akkor add meg,ha utánA NEM VÁRHATÓ REKLÁM/PL. HAVEROK , ANYU APU..../ ez legyen a legprivátabb cimed.
    ha még is becsuszna egy két hirlevél, akkor probálj meg leiratkozni. még ha elsőre nem is sikerül. nekem már bejött.
    a többit meg használd hirdetésfeladáshoz , jelszo igényhez , meg minden máshoz amihez csak lehet


    ez a legjobb modszer.
    :))

    :)

  • MichaelSD

    őstag

    válasz cornelius #1 üzenetére

    Végig próbálatam néhány progit...

    Probáld ki a szimpatius progikat (melyiket szereted függ a kinézettől és hogy ki milyen működési elvet szeret), de minimum 2-3 hétig használd hogy tudjanak tanulni.

    Szerintem az Ella, Spamnet, K9 és a Matador is jó.

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

  • MichaelSD

    őstag

    válasz cornelius #6 üzenetére

    Na kicsit több időm van.

    Spam filterek (most csak a kliensek oldalúakat) kipróbáltam néhányat. Íme a tapasztalataim.
    Személyes tapasztalatok, nem biztos hogy mindenkinek ugyanez a véleménye és még sok más program van, csak néhányat próbáltam. Eltart néhány hétig míg beállítod őket, illetve eleget tanultak a programok. Tehát légy türelmes.

    Nem fizetős spam filterek
    1. PopFile volt az első Bayes teóriára alapuló filter. Nemcsak Spam szűrésre, de a levelek szortírozására is jó (mint az email filter). Webes felülete van és proxyként működik.

    2. K9, nagyon hasonlít a PopFilera, de csak Spamet szűr. Kis progi, ő is proxy. Bejelöli a Spamet amit a levelező programmal filterelsz. Szerintem nagyon pontos, én ezt használtam sokáig.

    3. SpamPal egy összetett program. Alapvetően Netes listákat ellenőriz hogy az adott levél Spam vagy nem. Plug-ines és van hozza címszavas szűrő és Bayes szűrő. A legjobban testre szabható, de sokáig tart beállítani.

    4. SpamAssissin proxy
    Egy másik Bayes alapú proxy program. Nem rossz, de nekem nem volt tökéletes, mert sok tanulás mellett is hibázott.


    Fizetős spam filterek
    1. Ella, egy tanuló asszisztens. Ahogy tanítgatod és szűr úgy lesz egyre okosabb. Én ezt használom, de csak kitekintőre van.

    2. SpamNet P2P alapon megy. Begyűjtik a résztvevőktől hogy ki mit jelölt Spamnek és ez alapján készül statisztika. Néha csinál pozitív hibáját.

    3. Matador felülete elijesztett, de az ötlet jó. Többféle szűrést használ (a P2P elég gyenge, IMHO), de alapp felállásban csak az ismert mail nem Spam ls nem gyanús. Kitekintőre van csak.

    Ennyi, de sok másikról is írnak
    http://email.about.com/cs/antispamreviews/?PM=ss14_email

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Aktív témák