Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Myn

    senior tag

    válasz Loha #1018 üzenetére

    Hogy miért? Mert amatőr zenéléssel is foglalkozom és az EMU kártyák jobbak ebben a témában, mint az X-Fi (pedig hardveresen az is sok mindenre lenne képes: 10000 MIPS-es proci az valami hihetetlenül sok! Végülis ennek is EMU motorja van). De közben játszom is és filmet/zenét is sűrűn hallgatok/nézek. Azért is vettem az X-Fi-t, mert ez olyan 3 az egyben kártyának tűnt (végülis az is!), de még 1 év után is vannak bug-ok rendesen Audio Creation módban. Mondjuk, ha ehhez is lenne valami 3rd party driver, az nagyon jó lenne... Csak ezzel is az lesz a baj, mint anno a Live!-val vagy később az Audigy-vel, hogy kettőt kell vegyél belőle, ha zenélsz is meg játszol is... (APS Live! + SB Live!, később kX driver + Audigy).

    OFF-ban megjegyzem, hogy az APS Live! sokáig volt nálam a favorit könnyen kezelhetősége miatt (ami nem volt elmondható a kX-ről), ha lett volna XP-s drivere is, még mindig ott figyelne egy Live! a gépemben akár az X-Fi mellett...

    Egyébként pont vmelyik külföldi fórumon olvastam, hogy vkinek nem ment a kettő együtt, csak azt nem tudom, hogy általános téma vagy egyedi eset.

    "War does not determine who is right - only who is left."

Új hozzászólás Aktív témák