Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz burzum #493 üzenetére

    Az audigy-t nem ismerem, én egy SB Live-ról váltottam Xtreme Music-ra, de az elsöö benyomásom a csalódás volt. Többet vártam.
    Sennheiser HD 555 fülessel hallgattam zenét, foobar2000 lejátszóval, pluginokkal, mifene.
    Szépen szólt Live-al is, és nem nagyon éreztem a különbséget az X-fi-nél. Az X-fi 3D-s fülhallgatós fícsörje pedig szerintem rosszabbul szól, mit a foobar crossover pluginja. Ráadásul a plugint agyonállíthatom, a beépített hardveres 3D-n meg egy csúszkával állíthatom csak a mértéket, és pl. a fúvósokat ugyan szépen elteszi a térben, de cserébe elveszi belöölük a zengést. Tudom-tudom, ha zenét hallgatok akkor sztereózzak, de a fülesnél azért jól jön egy kis crossover, hogy ne a fejem tetején játsszon a zenekar.
    Szóval ez nem jött be, a crystalizer pedig nem sokat dob (sööt) a lossless flac formátumon amiket jellemzööen hallgatok.
    Azaz csak zenehallgatásért SZVSZ nem éri meg lecserélni az audigyt, ha különben nincs vele gondod. Fööleg, mióta megjelent a PCIe-s kártya, és az újabb alaplapokból meg tüünik el a PCI slot. Lehet, hogy megéri megvárni mi lesz a vége, és mondjuk másfél év múlva venni egy olyan kártyát amit még a következöö két alaplapodba is átköltöztethetsz.

    A játékok és filmek már más tészta, ott egyértelmüü a javulás. Ha már itt tartunk, szerintetek nem lehet, hogy az X-fi drivere lecseréli a windows alap hangjait valami felturbózottra? Mert pl. már a bejelentkezöö hang, vagy a kattintás hangja is olyan jól, olyan, gazdagon, telten szól, hogy az csoda. (Persze emiatt senki ne rohanjon a boltba :) )

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

Új hozzászólás Aktív témák