Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Jah, hogy van ilyen topic is.
    Pár napja eladtam a Z-met és tegnap vettem egy Creative Sound Blaster X-FI Surround Pro V3-t.
    Mivel nem tudom ezeket összehasonlítani, így max az emlékeimre tudok hagyatkozni.
    Hangfalról kb hasonló, mivel a hangfalam nem egy brutál darab. Fejes erősítő ebben szerényebb és igazából ezen agyalok, hogy talán játékban jobb volt a hang Z-nél, pontosabban meg tudtam mondani honnan lő az ellenfél (Pubg). Abban 600 Ohm-os fejhallgató erősítő volt, ebben 300 Ohm körüli van és a fejesem 60 Ohm-os. Laikusként nem értek hozzá, hogy ha az Ohm szám sokkal alacsonyabb, mint amit a benne lévő erősítő tud, akkor kb egál minőségnek kellene lenni a Z-hez képest? Hangerőben mondjuk tippre biztos csökkent a Cloud, de ez annyit jelent, hogy Z-nél kb 42 % win hangerőnél és kb 20-30%-os winamp hangerőnél már hangos volt, míg most ezek az értékek magasabbak ugyanahhoz a hangerőhöz, de kb ezzel is leszakadna a fejem ha jobban felhangosítanám.. :D
    Fejesem egy HyperX Cloud 1. Jól döntöttem ezzel a hangkártyával vagy vigyem vissza (14 napom van rá) és vegyek egy X-Fi HD-t vagy G5-t?

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák