Új hozzászólás Aktív témák

  • G.A.

    aktív tag

    Üdv Mindenkinek!
    Hogy is mondjam... Nagy sz@rban vagyok. Már 1-2hónapja megvan az X-Fi (Xtreme Music/OEM)) kártyám, de ennyi idő alatt csak 1x sikerült feltelepítenem úgy hogy működjön. A probléma akkor kezdődött amikor egy másikat kellet megnéznem hogy tényleg hibás e. Gép ki, kártya ki másik be azt start. Nem ment (végül másik gépben se). Vissza a sajátomat, de az se ment és azóta se tom használni. 1 tapasztalatom van: nem szereti ha ACEMCP603 telepítése után megy fel a driver, ilyenkor nincs az az isten akinek beindulna. Trükk: 1 telepítem drivert utána ha megy a kártya mehet az ACE és akkor nincs gond, de ez se jött most be.
    3 driverrel próbálkoztam 2.09.0001/0007 és egy bétával. Amikor win csak multimédiás audióvezérlőként ismerte fel, csak a bétával tudtam félig feltelepíteni. Flig alatt az kell érteni hogy felismerte, de nem volt képes használni -- csak driver uninstall ra volt képes.
    Már javult a helyzet: Win szerint az eszköz megfelelően müxik, de még most sem tom használni mint alapértelmezett audió vezérlőt.
    Configom olvasható, WinXP+SP1HUN ill hotfix minden ami csak van.
    Ha valakinek van install CDje megkérhetném hogy msnen vegyen fel és elküldené egy isoban? Hátha ez segítene neki.
    THX előre is...
    Sorry ha zavaros amit írtam vagy nem helyes(szemüveghiány) :W

Új hozzászólás Aktív témák