Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz Danex #8045 üzenetére

    Gyártó "oldali" információ alapján.......Ez szerintem a ,,gyári" forrásra vonatkozik pl TV műsorra (ha létezne ilyen minőségben) és Blue Ray lejátszóra, ami tényleg csak átengedi a HD hangokat. Ha az ember használ egyéb box-ot és médialejátszó programot, akkor szerintem ez már nem igaz. Óóóó, hogy Shield TV Pro-t használsz? Az komoly kis cucc :) Ezt javasolták nekem is, mert CoreELEC és egyéb babrálás, telepítgetések nélkül jól használható, de ha jól emlékszem pont, hogy dekódolja a hangokat csak baromi jó a cucc, így azt talán veszteségmentesen éri el. MInd1, kevésbé vagyok hozzáértő a témában és csak azt osztottam meg, amit tapasztaltam és nálam jóval hozzáértőbb emberek mondtak, de engedjük el :)
    Én a swa9000e-rel szemezek, azt erősebbnek mondják.......... Valahol ugyan az a névleges teljesítmény, valahol különbözik, de samu hivatalos oldalán sem látok egyértelmű leírást és olyan mint ha pontosan ugyan az lenne a kettő, így mondanám, hogy szerintem nem éri meg az SWA-9000 az általában ~20.000Ft-nyi különbséget, de inkább azt mondom ne szarozzon senki, aki ilyesmiben gondolkodik, mert jelenleg MM-ben 40-ért van SWA-9000 [link]:) (ami olcsóbb, mint a jelenleg elérhető legolcsóbb SWA-8500)

Új hozzászólás Aktív témák