Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pug

    veterán

    válasz Thom! #13439 üzenetére

    Magas/kozep tokeletesen megoldhato veluk (hala a fizikanak ;) ) melyre meg persze kell a kulon lada, mint vagy mar 30 eve a home theatre rendszerek eseten.

    De nyugi, megertettuk, neked csak a stereo. Sokan masoknak meg nem, mas igenyek, mas valasztott kiepitesu hangrendszerek, szerintem lapozzunk. ;)

  • viperabácsi

    addikt

    válasz Thom! #13439 üzenetére

    Nem kötöszködés miatt , kérdezem , csak kíváncsiságból , neked van ilyen soundbar a birtokodban ? Ha igen írd le légyszi milyen típus , hogy lehessen összehasonlítást keresni ,illetve teszteket ,róla.

    HA NINCS akkor nem értem milyen összehasonlítási alappal állítod hogy mind f@s ? Ez egy soundbáros Szakmai topik ! Nem értem minek trollkodni a sztereó istenítésével ? Ennyi erővel lehetne össze hasonlítgatni egy dedikált házimozi rendszerrel is , annak sem lenne sok értelme . Írom én ezt úgy , hogy a fent említett típus lesz nekem is az első. Sok utána járás / kérdezgetés / videó teszt nézés után döntöttem az mellett , hogy megveszem .
    Nekem nincs helyem egy " rendes mozi hangzás kiépítésére " .
    Egy FHD projektorral vetírek 120" képátlót , annak a seggében van egy Chromecast with Google TV bedugva , ennek a hangját fogom BT-n kinyomni a bar-ra. Lehet azért egész mozi érzete lesz , jobban mins stereó hanggal.
    NO offensíve !

    Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

  • Digitalis

    senior tag

    válasz Thom! #13439 üzenetére

    A fizika az fizika, a DSP meg DSP. :-) Amúgy rafkós, hatásvadász egy SB a q700a az tuti. Este néztem egy horror filmet, jumpscare jeleneteknél olyan effekteket nyomot, hogy majd megállt bennem az ütő. Normális zene hallgatásra nem való, többek közt iszonyat V-s, tele lukakkal. (itt megjegyzem, hogy a TCL8111 zeneileg sokkal kiegyenlítettebb, SB kategóriához képest, egészen hallgatható kategória ) DSP- proci meg remekül át tud verni az ilyen-olyan hatásvadász effektekkel, mozira pedig ez kell, szerintem ez tök jó, szórakoztató. Akik megvették a swa-9500s-t, írják már le, hogy mennyit dobott az összképen, őszintén, valóban megéri-e megvenni a hátsókat? :R

    Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

Új hozzászólás Aktív témák