Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz sxxorp #12029 üzenetére

    A Game Mode rontja el legjobban a hangot sztem meg az Adaptív.
    A hátsó hangszórók max magas hangot tesznek hozzá mást nem.
    Standard módban nem is szónak sztereó jel esetén.

    A Hi-Fi zenére való a SB meg úgy közepesen mindenre.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

  • Sys85

    veterán

    válasz sxxorp #12029 üzenetére

    Zenére nem igazán való (hifis értelemben) egyik soundbar sem,max a nagyon drágák.
    Zenénél sokszor egy 50ezres régebbi amp+2db hangfal is körberöhögi.
    Egy 100-150ezresről nem is beszélve.
    A soundbar a újkor egydobozos házimozija újabb köntösben,vagy ahogy házimozis körökben hívták régebben: “bögreszett”.
    Ha hifis értelemben vett jó hangú sb-t akar az ember azért durván zsebbe kell nyúlni,annyiért meg már elég jó sztereó amp-ot és hangfalakat is lehet kapni,amik megint jobban szólnak zenénél az adott árú soundbarhoz képest.

    Ezek a tv hangját hivatottak feljavítani és filmekhez némi mozis feelinget hozzáadni,így is kell rájuk tekinteni,főleg 80-120e forint környékén.

    Amúgy én pont azért vettem meg az olcsóbb T650-et év elején,mert a több helyen is azt olvastam,hogy jobb a hangja mint a Q60T-nek.Összehasonlítási alapom nincs,de tény hogy nincs rossz hangja,pláne nem dobozos (az anyám LG SN5-jének van…).
    Nálam tv-nél DTS Virtual:X-en van,tv csatornáknál ez jött be,filmeknél pedig Standardon főleg mióta megvan a hátsó pár is.Game és Adaptive mód egy nagy rakás…
    Zenét ritkán hallgatok,akkor is jobbára háttérzenének,arra meg nem rossz,de persze a jótól messze van.

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák