Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz madgie #75429 üzenetére

    ...én kb 27 éve törtem a jobb csuklóm vasárnap esti foci közben, de nem is gondoltam rá, hogy törés... fájni fájt, de amit mindenki mondott a törés fájdalmáról, elviselhető volt... másnap reggel úgy gondoltam, hogy kicsit lógni kellene a suliból és csak megröntgeneztettem a félegyházi sztk-ban :D ott mondták, hogy tört, fél centivel el is mozdult... átirányítottak a kórházba és beírtak műtétre... kérdezték, hogy "át bírok-e menni, vagy intézzék a fuvart?" ...ha már reggel bebuszoztam a városba, miért ne bírnék? :D átsétáltam, 1-2 órán belül rövid altatásban helyre is tették :K azóta rendesen kiherélték ott (is) az ellátást: környék legjobb szülészete is ott működött, de ez is már csak múlt idő...

    on: kórházas sorozatból nálunk a vészhelyzet volt kedvenc :K de szerintem most már fájna újranézni

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák