Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Nordic #67271 üzenetére

    Válaszok:

    1. Flynn gammer, ezért harcol jól Lásd pl: ha jó vagy mortal kombatban, akkor az nem azt jelenti, hogy a valós életben is jól tudsz verekedni.
    2. A neoprime-ok azok, akik szerint mindent le kell rombolni és újrakezdeni nulláról.
    3. Wilf elég lényeges karakter, hisz hozzá van a legtöbb kapcsolata a főszereplőnőnknek, ő segít neki eligazodni a jövőben.
    4. A vége amúgy is homályos, nem biztos hogy meghalt (rommáismételt unalmas klisé: nem mutatják, csak halljuk a dördülést, s a madarak felrepülnek), de ha reboot volt, akkor ugye nem szabadna emlékeznie semmire. Esetleg az emlékeket eltárolták a robotban, s visszatöltötték vagy hasonló mindfuck trükk. ;]

    Én is nemrég végeztem vele, nekem a Peripheral / Periféria elég szenvedős volt, 5/10-re értékelem, mert habár voltak jó pillanatai, de legalább ennyire kegyetlen rosszak is. Pl a verekedések koreográfiája sok helyen borzalmasan rossz, pl az a késelős jelenet az tök röhej volt: a bérgyilkosunk rommályuggatja az ellenfelét, aki nem hogy nem halt meg tőle, hanem úgy harcolt tovább mintha mi sem történt volna, s végül meg kellett fojtani. :DDD :O

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák