Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Apollyon #48703 üzenetére

    Én még csak most álltam neki az első évadtól a rewatchra, de rögtön van már két dolog az első! évadban, az, hogy Elliot nem ismeri fel Darlene-t és Angela azt mondja neki, hogy még csak most született. A sorozat már az első évadban bevezeti a Mastermind személyiségét (a szerverszobás incidens után, ahol a memória kiesése a Mastermindnak Elliot "igazi" személyiségével való harc volt, és végül MM kerekedett felül), és később Mr Robottal való harc már a Masterminddal van, Mr Robot a protector figura és kvázi saját magától (a rage személyiségtől, a Mastermindtól) próbálta védeni "igazi" Elliotot. A sorozat majdnem egészében csak a Mastermindot látjuk képernyőn, akinek a célja, hogy jobbá tegye a világot Elliot számára. Az egész E-corpos mizéria egy eszköz volt Elliot karakter fejlődését illetően.

    Értem én, hogy ti nem így látjátok a main sztorit, ezért mondtam hogy az én szememben új értelmet nyert a sorozat mert ahogy ti is látjátok a kommenteim alapján teljesen más szemmel tekintek rá mint ti. Számomra az egész fő sztorivonal így az évadzáróval Elliot lett és mellékszál az E-corpos mizéria. Logout posztban is ezt az új látásmódot próbálom kifejteni, de sorozat teljes újranézése nélkül elég nehéz mert nem akarok hülyeségeket beszélni és csak azt akarom biztosra állítani ami tényleg utalás Mastermind/Eliotra.

    Nem nagyon tudok mást mondani erről, csak ismételni tudom magamat, úgyhogy én inkább nem szemetelném túl a topikot. Akit érdekel még a sorozat ugorjon fel redditre, ott jó páran beszélgetnek erről. Azt is tökéletesen megértem ha valakit nem érdekel "Elliot szenvedése". Végérvényesen szerintem az volt a lényeg így teljesen meg tudom érteni hogy máshogy látják a dolgokat azok, akiket egyáltalán nem érdekelt és úgy én is meg tudom érteni, hogy nem volt túl jó a lezárás. :R

    Bocsánat ha kicsit értetlen vagyok, de most csak így kilöktem a gondolataimat erről mindenféle struktúra nélkül, nem ebben van most a fejem így vizsgákra való készülés közben :R

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák