Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.daniel

    senior tag

    válasz Viszlát #48496 üzenetére

    Ha a játék ismerete nem is , de a könyveké sokat hozzátesz egyébként . Egyes részek egy az egyben a könyvekből vannak átemelve, kifejezetten jól :)
    Elég fanservice az egész

  • #54715584

    törölt tag

    válasz Viszlát #48496 üzenetére

    Jellegtelennek azért nem mondanám, de tényleg sok megszokott dologgal van tele. Megnéztem az első 2 részt, kb. fele tetszett, és pont a megszokott dolgok miatt volt unalmas, ez sajnos igaz. Ez még lehet egy párbeszédeket áttekerős sorozat, mert itt is olyan vontatottak, mint GoT-ban.
    Ki vagyok éhezve fantasyre. A könyveket nem olvastam, de a játékot elkezdtem. A sorozatban azért megmaradt a szarkazmus és a humor, az plusz pont.
    Nálam kicsit akadt a stream néha, gondolom minden szerencsés ezt nézi, Amerika is felébredt már, majd folytatom később, még lehetnek benne jó dolgok. :K

    Mire lenne igényem? Mágiára, sok mágiára. Sajnos az elmúlt évtizedben nem volt egy tucatnyi fantasy sorozat / film sem, ami ezt jól képviselte volna.
    Volt gagyi Merlin meg Legend of the Seeker, anno azok jók voltak valamire, de sajnos gagyik.
    Volt egy Shannara eszméletlen szép fantasy világgal, ami nagyon tetszett, de maga a sorozat gagyi volt.
    Volt egy Shadowhunters, ami giccsbe fulladt.
    Volt pár BBC próbálkozás, amiknek már a nevére sem emlékszem.
    Még a gagyi könyvtáras sorozatban is volt mágia.
    2019-ben még mindig ott tartunk, hogy fantasy az = középkor + néhány vágási technika, hogy mágiának / misztikumnak higgyük + nagyritkán vmi szörny, mert miért ne, hiszen fantasy.
    A The Magicians legalább mágiára épül, de a sorozat nagy része a napjainkban játszódik a Földön. Igaz az utolsó 2 évadban azért elég sokat utaztunk más világokba, szóval az kicsit enyhít.
    Lehet még van pár fantasynek hazudott sorozat, amit kihagytam, de a maradék már nagyon gagyi lehet.
    Azt meg már nem is firtatom, hogy mi lett Doctor Who-ból.

Új hozzászólás Aktív témák