Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz Mik76 #45856 üzenetére

    Nekünk az a szerencsénk, hogy az EU-ban vagyunk, különben már mi is kb. ott tartanánk a szotyissal.. :U Bár most az EP-választások után egy kicsit talán mintha kihúzta volna a biliből a kezét, legalábbis nehéz nem észrevenni (amennyiben nem a pártmédiát nézi az ember), ahogy próbálják menteni a menthetőt, elég hirtelen visszatáncoltak pár dologban. Na de ez súlyos OFF, csak muszáj volt ehhez hozzászólnom, sry.

    Chernobyl E05

    Remek befejező rész volt. Egyfelől én is elnéztem volna még pár részig, másrészt viszont tudom, hogy ezt a szintet valószínűleg nem lehetett volna tartani lényegesen több résszel. Az egyetlen negatívum az egész sorozatot tekintve nálam is az, hogy a negyedik részben elnyújtották az állatos részt, és ehelyett szerintem érdemesebb lett volna megmutatni valamilyen szinten a szarkofágépítést is. Persze nyilván erre a költségfaktor miatt nem került már sor, és összességében tényleg nem a legfontosabb/legérdekesebb epizódja volt a történetnek, de mégis csak akkor szűnt meg teljesen a közvetlen veszély, amikor fedelet emeltek a dolog felé, és ez sem volt éppen kis teljesítmény. Ettől függetlenül is 10/10 persze az utolsó rész, és összességében is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák