Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz dokee78 #27959 üzenetére

    Erre hogy válaszoljunk? Még csak most kezdődtek, honnét tudjuk milyenek darálva?
    Ha érdekel, nézd!
    Én egyébként csak az utóbbit követem, eddig nagyon tetszik. Azt azért nem árt megjegyezni, hogy nem rágod le a körmöd a részek közben, ill. után, az új epizódra várva.

  • k-adi

    nagyúr

    válasz dokee78 #27959 üzenetére

    Gothamnál én nem értettem, hogy Freeze miért nem nagyon sápadt...? tuti nem ilyen amerikai-szépfiús feje van a képregényben :U a többit még so-so eltalálták (bár Mr. Strangenél kilóg a lóláb de leginkább Pingvinnél aki így is jó, de ő nem pici és kövér? :D a járása mellett pont emiatt lett az a neve, nem?)

    Mindkét sorozat nemrég kezdődött, de én pl. mindkét sorozat első 3 részét darálva néztem, a 4.et már ugye 1 héttel később... így félig meddig tudok nyilatkozni a témában.

    Mindkettő nagyon jó. De tényleg.

    11.22.63: minőségi, hangulatos. James Franco színészi játéka szerintem csúcs, azok a WTF? fejek amiket nyom, mindig röhögök rajta :D Nagyon jó látni, hogy ahogy halad előre a sorozat, úgy szokik hozzá a karakter is, hogy mi minden másképp van. Nagyon jó példa erre a "nők kezelése", mikor kávéval kínálja az egyiket a többi pasi meg ledöbben, hogy mivan? (remélem ez nem nagy spoiler :DDD ) Aztán ott van Sarah Gadon, aki olyan tündéri ebben az 1960-os stílusban, hogy szerintem 10/10 feleségül venné rögtön. :)

    Tehát: érdemes-e darálva? Nem. Vagy igen. Nos, elmondom miért: Érdemes darálni, mert mini-sorozat, azaz nem lesz sok része, ergo hamar végére lehet érni (majd). Viszont nem érdemes darálni, mert heti adagban is jó, hiszen minőségi és hosszú! 1 epizód általában 60perc. Plusz nekem pl. ez az egyetlen sorozat ami '60ban játszódik, a többi nekem mind "modern", így jó kicsit kiszakadni, visszautazni az időben.

    The Night Manager: Ez kicsit lassabb sorozat, ennél ajánlott a darálás. Mikor elkezdtem nézni az első két rész vége olyan volt, hogy vááá, ha nem tudom mi következik akkor nem alszom 2 napig :DDD Most már nagyjából lehet sejteni mi lesz, így az izgalom alább hagyott, de annak ellenére, hogy Tom Hiddleston jó benne, ennél talán javasolt a darálás, mert "lassabban" történnek a dolgok... legalábbis eddig.

Új hozzászólás Aktív témák