Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ponix

    aktív tag

    válasz BigBadPlaYeR #3010 üzenetére

    Automatikus lehetőség nincs ezek szerint? Gondoltam olyasmire, hogy markereket lehetne esetleg automatikusan berakatni valahogy, és a markereknél történne a vágás, mint a legtöbb hangszerkesztő progiban, pl a Cool Edit Pro-ban beteszek markereket, és külön-külön menti a kijelölt részeket!

    Más:

    Ezt a maszkolás dolgot nagyon nem értem! Photoshop-ból indulok ki, ahhoz konyítok valamicskét! Ott ha maszkolásról beszélek, akkor azt értem alatta, hogy kivágok egy területet, és vagy a területen kívüli rész látszik, vagy a területen belüli! Mozgóképnél, ezt úgy képzelem, hogy mondjuk fut egy ló az egyik filmen, azt körbe jelölöm, a környezetét kivágom, törlöm, és egy új környezetbe tudom így helyezni a lovat! Vagy egy új környezet csak a ló testének körvonalain belül látszik, ez mozgás közben még érdekesebb! Szóval ilyesmiket hogy a bánatba lehet csinálni? Egy két jó tutorialt megköszönnék :DD

    A bölcs alkot, de művét, nem birtokolja, cselekszik, de nem ragaszkodik, beteljesült művét nem félti, s mert magának nem örzi, el se veszíti!” Tao Te King

Új hozzászólás Aktív témák