Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burikg

    csendes tag

    válasz k. #596 üzenetére

    Hello, nem igazan edemes vitatkozni hogy Pro vagy mezei usernek van a gep, s arrol sem hogy Japanban vagy Kinaban szereltek, pl az ASUS is rak ossze profi notikat (ASUS G2S . [link] itt lathato hogy az angliai Sony mit nevez professionalnak. Az en FZ11M notimnak sem valami massziv a DVD talcaja :( , vigyazok is ra. Ami tetszik az hogy minosegi anyagokbol all, nem mozog az aksi, nem melegszik, szep a kijelzo. Erdekelne hogy milyen sorrendben kell telepteni ra a drivereket mert, egy rakas szoft haszontalan rajta s egy "clean installt" szeretnek. Udv

  • Tyren

    aktív tag

    válasz k. #596 üzenetére

    A DVD-íróban az zavar, hogy a tálcája olyan gyenge, mintha le akarna törni. Nem tudom pontosítani, mert minden rendben van vele, de nem bízom benne. Egy low-end fusiban számítanék ilyenre.
    A bill-nél a hézag szerintem a legkisebb baj. Csak elsőre volt szokatlan (meg alkatrészt nem is látni semmit). Az akksi..., na az már idegesít, ilyet nem szabadott volna. Meg a sarok lötyögése dettó.

    Nem vagyok szakértő, de a VAIO notik ugyanúgy bővíthetőek mint a többi notebook. Kivéve a T/TR/TX (meg az összes 10-11 colos gépük). Arról hallottam, hogyazokba má cuccok kellenek. RAM biztosan. A TZ-ről meg a micropc-kről (UXvalahány) még nem tok semmit, de ott sem kizárt, hogy speckó cuccokat használtak.

    Csepy:
    Nem kötekedésből, de szerintem az SZ is prof VAIO. Nem értek hozzá annyira, de ahol én néztem ott oda sorolták.

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

Új hozzászólás Aktív témák