Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csepy

    senior tag

    válasz Tyren #592 üzenetére

    NEM minden MADE IN JAPAN VAIO business széria. Csak azok, amik megtalálhatók a VAIO Professional oldalon. Az SZ szária pedig NEM buseness széria. Olyanoknak van kitalálva, akik szeretnék könnyen hordozni a gépüket, de otthoni felhasználók. (egy üzletembernek eszébe sem jut GF Go7400/8400M GS karival szerelt notit vennie, mégha az kapcsolható se). Business széria a BX, TX, TZ, X... (asszem ennyi)

    Tényleg remek gépek "lennének" az SZ-ek (ha rendesen meg lettek volna tervezve, de nem lettek). Nekem is volt egy SZ1M/B, de visszaküldtem, mert ilyen szart még nem hordott hátán a Föld. Majdnem szétesett a kezeim alatt. Minden, amit leírtál róla, nálam is megvolt. Nálam ezek a nagyon zavaró jelenság kategóriába esnek. A Mostani FZ11S-emmel nincs ennyi gond. Egyedül a DVD-RW feletti billentyázetrész mozog kicsit, de ez érthető, valamint a kártyaolvasó résznál recseg az előlap, de erre már megtaláltam a megoldást, és majd szétszedem és megcsinálom.

    Regards: Csepy

    Regards: Csepy

  • k.

    őstag

    válasz Tyren #592 üzenetére

    Csepy:Azért a te géped kissé különc.Szerintem azt az Sz-eset párszor leejthették legalábbis én láttam párszor és nekem minőséginek tűnt.
    Tyren: (sorban reagálok arra amiket leirtál:) )
    A dvd irónál mi nem tűnik masszivnak(szerintem ugyan az van abba is mint az enyémben)?
    Legalábbis ahogy én használom nem éreztem sérülékenynek.Az aksimozgás ugylátszik vaios probléma mert az enyém is dettó ugyna ugy mozog.MA raymoundal találkoztam és belepróbáltuk az aksit.Na az ő gépében nem lötyögött sőt alig ment bele pedig belevaló darab.A bill hézag mondjuk engem azért zavar mert kissé allergiás vok arra hogy látom hogy alul koszos a bill.Szerintem terveztek 3 billt és azt rakosgatják mindegyikbe.Még az Ar szériának is hasonló a billje mint az N szériásnak.....
    Nekem meg a bal alsó sark mozog.Szerintem nem csavar hiányzik hanem van ott valami amire értelemszerüen nem lehet csavarozni.Mást nem nagyon tudok elképzelni.
    A professional vaio szériába hihetetlen de az én N szériás vaiom is ott van(pl mert csak a professionalnál változatban van vista business).Oké ez eredendően nem prof. széria de szerintem nem feltétlen az határozza meg hogy lötyög nemlötyög hogy hova tartozik.Pl a baromi drága AR széria nemlötyög meg atomstabil és még véletlenül sem a prof széria.(és amellett kinában készül)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák