Új hozzászólás Aktív témák

  • litter

    tag

    Sok tékozlással eltötött év után végre befutottam Sony táborba. Minap szereztem be egy
    vgn-bz11xn típusú gépet.
    Szép is, jó is, de akad pár gond.
    A gép nem legális forrásból van, oprendszer és gari nélkül kaptam. Ez később talán fontos lehet.

    Ment is rá a Vista sp1 ultimate, amit a sony javasol és a driverek is fennt vannak az oldalon.
    A vaio power management proginál viszont kiakadt a a dolog, máig ismeretlen okokból. Azóta sem tudom elindítani, pedig hasznos lenne ha többet tud mint a vista power manager. Többet tud? Ventiszabályozás van benne? Per pill halkan, de non stop búg a gép.
    Mikor indítanám a kis beépülőt, a vista egy "a program bezár" üzenettel lehúzza a redőnyt. Hallottatok már ilyenről?

    Hasonló gond, hogy az új integrált x4500as videóvezérlő ugyan az ageof3-al tökéletesen elbírkózik, de a vista aerot nem jeleníti meg, s az élményindexben a gaming performance és az aero performance is 1,0. Pedig ha jól tudom már az x3100 is szépen vitte az aerot és ilyen 3.0 körüli értéket kapp.

    Részemről 2 dologra tudok gondolni:
    1, A gép még túlságosan új szériás, s egyszerűen szarok a driverek amiket hozzá adnak.
    2, A tört windows vista nem passzol 100%osan a vaiohoz, amire ha jól tudom már előre telepítve jár a vista.

    Ezektől függetlenül frankó gépnek tűnik, de ez a 2 apróság azért bennem van :)

    Ti mit gondoltok? Köszi a tanácsokat előre is!

    update:
    jah egy 3. dolog is!!! Az fn+f3 vagy fn+f4 kombóra tökéletesn szabályozza a hangerőt, viszont az fn+f5 és fn+f6 gombokra hozzá sem akar nyúlni a monitor fényerő állításhoz. Nem értem :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák