Új hozzászólás Aktív témák

  • Taybor

    tag

    Sziasztok!
    Van egy vaio fw21e gepem. Tegnap ota nem indul rajta a windows. Annyit csinal hogy bekapcsolom elindul tolt aztan kiirja h windows javitas vagy normal modu inditas. Ha normal inditasra nyomok tolt bejon a vaio felirat es utanna egy tizedmasodpercre egy kek kepernyo aztan megint a javitast ajanlja. A javitasnak pedig nem tudja a problemat megoldani. Mar miota megvan a gep a szar vista van rajta es az utobbi idoben rohadt lassan toltott be a gep kb indulas utan 5percig sotet kepernyo es utanna indult az egesz. Valami hiba lephetet fel a frissitesnel is mert ha probaltam mindig hibat irt pedig erdeti win van rajta. Probaltam csokkentett modu inditast is ugyis kekkepernyo egy pillanatig majd win hiba utani helyreallitasa kepernyo. Beleptem a recovery centerbe f10el es ott neztem a restor c pontot de ha jol vettem ki akkor az mindent torolne a geprol amit semmikepp nem akarok muvel nagyon sok fontos dolgom fent van.
    Mit tanacsoltok? Nagyon fontos lenne hogy minel elobb eltudjam inditani h legalabb lementsem a dolgokat... Legyszi segitsetek ebben!

Új hozzászólás Aktív témák