Új hozzászólás Aktív témák

  • inkab

    aktív tag

    Segítsetek. FW21E-m van. Kicsit kiakadtam, amikor megláttam, hogy a win alapból ~1GB ramot eszik mikor üresen fut, ezért lekapcsolatam jópár szolgáltatást, és automatikusan induló programot. kb. 200-220 MB-ot spóroltam meg így (nagy képekkel, térképekkel dolgozom néha, és szükség van minden csep fizikai RAM-ra...), és kicsit gyorsabban indul így a rendszer. Ezenkívül frissítettem a vaio control centert.
    Nemtudom, hogy melyiknek köszönhető, de azóta nem indul a dolby control centerem, se a könyvtárából indítva, se a programokból, se pedig az S1 gomb megnyomására. Sajnos se a Sony-nál, se a dolby-nál nem találtam meg, hogy újratelepíthessem. Próbáltam az intelnél fent lévőt telepíteni, de nem volt hajlandó települni, valamint egy teljesen hasonló felépépítésű toshiba notinak (szerintem csak a burkolatban és a kijelzőben különbözik...), a toshiba honlapján fent lévő software-i közti dolby control centert is felrakni, az se működött. Próbáltam visszakapcsolgatni a szolgáltatásokat/automatikusan induló programokat, de egyiknél sem indult el. Járt valaki így? Van valami ötlet? Esetleg tudja valaki honnan lehet letölteni azt a verziót ami feltelepül és működik?

Új hozzászólás Aktív témák