Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz KawaBazsy #17051 üzenetére

    Nekem még a vázstabi sem hiányzik, kizárólag natív, stabis üvegeim vannak (nem sok), illetve még egyet (szintén stabis natívat) tervezek a nagyon távoli jövőben beszerezni:, ez pedig a SEL 10-18. Jelenleg is "panorámaképpel" pótolom a hiányát, de az ugye jpg, meg a függőleges irányú felbontása végtelenül kevés sajnos.

    A NEX3-at én is használom a saját kitobijával a motoros túrákon, ott ha véletlenül összetöröm vagy ellopják, esetleg a nyakamban lógó, sapka nélküli objektíve kap egy kavicsot menet közben, akkor is legfeljebb 40-45 ezer forint károm lesz, nem 350 ezer mint a másikkal lenne. Viszont verőfényes napsütésben nem mindig látom, sokszor csak sejtem a képhatárokat a hitvány LCD-n, így nem egyszer előfordult már, hogy a lefotózott templom tetején a kereszt csak félig volt meg. Itthon meg agyvérzés kerülgetett... :W

    szerk: ezen a gari hosszabbításon én is gondolkodom, augusztusban lesz egy éve hogy a MediaMarktból rendeltem.

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák