Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktphoto

    csendes tag

    válasz mikrofon #15758 üzenetére

    Huhh.. Igazad van igazából mindenben amit írtál!
    Nem hobbi szinten használom/használnám mert dolgozom Vele. Igaz az árát jelenleg nem tudom a fotózásból kitermelni de nagyon szeretnék új, jobb gépet mert a jelenleginek is megvannak a korlátai.

    Mindenképp fejlődni szeretnék minőségben ezért is szeretnék új vázat és ezért is gyűjtögetek amennyit lehet és nem szeretnék olcsón, használtat venni, igaz a jelenlegit is használtan vettem és semmi gondom nincs vele de vágyom az újra, a jobbra.

    Amiket felsoroltam kategóriákat azokban dolgozom is fotósként ezért is kérdeztem meg így ahogy. Bár valóban mindent felsoroltam 😃 Igazából egyre több megbízásom van és van amit a jelenlegi technikám nagyon nem tud. Egy egyszerű példaként az utolsó tavalyi box gálán lőttem 1300 darab képet de mivel nem tudok másodpercenként 10 képet sem lőni ezért lemaradtam sok pillanatról és bizony 300 kép lett csak elfogadható.. Azért is elfogadható mert nem elég éles és elég sok a zaj a képeken hiába korrigálom PS-be..

    A Sony A7 szériáról annyit tudtam, hogy nagyon jók, hogy a megfelelő átalakítóval szinte minden objektívet fel lehet rá rakni és ezért akarod is Sonyra váltani.

    Viszont az objetívben is Igazad van. Nem tudnám rendesen a jelenlegiket használni.. Az A7RII-ről azt hallottam, hogy nagyon rossz az üzemideje ezért sem gondolkodom abban.

    Elnézést ha kicsit össze-vissza írok de este van 😃

    A lényeg, hogy szeretnék fejlődni képminőségben ezért gyűjtök a gépre mert mindenképp fullframe-re akarok váltani viszont nem akarok Nikont venni mert nem 😃 Canon 5D Mark III-ot lehet szintén 500 körül venni de akkor már A7RII. Viszont ha azt veszem, akkor ahhoz "már csak" félmillió kell és meg van a A7RIII tehát inkább arra gyűjtenék 😃 Na jó befejeztem mert én is bele keveredtem és össze-vissza írok 😃

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák