Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GermAntec

    csendes tag

    Én már 2 hónapja vagyok boldog gazdája egy 40HX850-nek. Nekem ez a tévé szerelem volt első látásra még tavaly, amikor megjelent. Borzasztó szép képe volt, amikor láttam, mindig gondoltam, vagy plazma, vagy ha LCD tévét veszek, akkor már legyen valami komolyabb darab. Csak akkor még csillagászati ára volt, de mostanra lement, úgyhogy 280-ért már elég jó vétel volt sztem. Persze vannak hiányosságai, főleg a koreai csodákhoz meg az idei modellekhez képest (médialejétszás főleg) de a képminőség ezt nekem bőven kárpótolja.
    Aktív 3D szermüveg volt hozzá 2 db, a BR750-es típus, hát az kb. a passzív szermüvegeket szégyeníti, olyan könnyű és vékony.
    MM-ben vettem, utolsó darab volt, az eladó rá is akart beszélni az új W805-re, kicsivel drágábban, de valahogy nem győzött meg a képe, ill, a HX850-nek a dizájnja is praktikusabb nekünk (6 fokban hátrafele döntött, nekünk alacsonyan van a tv állvány, ami pont hasznos, ill. GorillaGlass üveg bevonata van, ha esetleg a kislányom szeretné megkopogtatni a képernyőt, akkor remélem megvédi a panelt :-)
    A médialejátszás hiányosságai is orvosolhatók, NTFS helyett exFAT-ra formázom a pendrive-ot, ill. mkv-ből m2ts-be átrakom az anyagot tsMuxeR GUI-val és azt frankón lejátssza, minőség változatlan marad.
    Persze később majd blu-ra lesz, vagy PS3 de addig ez is jó megoldás, főleg a 3D-s anyagoknál.
    DVB-T tunert is beélesítettem rajta, vettem egy sima kültéri antennát 6 ezerért, kiraktam az ablakrácsra, azt gyönyörű képet ad vele a HD adásoknál ingyen.

Új hozzászólás Aktív témák