Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • modflow

    veterán

    válasz kolosszus87 #68572 üzenetére

    Utolsó mondatodra reagálnék:
    Én is, óriásit!

    Nem tudok TV-t nézni, mert totál kockás a kép. A TV-re van vagy 3,5 év garancia még. Már 1,5 éve is hibás volt a tv, hisz így hibásan gyártották. Szoftveresen próbálták javítani, ami nem akart összejönni, így adtak +3 hó garit. Majd 2022 februárban kiadtak egy firmwaret, egy darabig jó volt, de mára már újra rossz.
    Tv nézésre nem alkalmas a TV.

    Erről levelezek egy ideje sony support-al, már mindent is küldtem nekik, minden papír, garijegy, számla, fotó, videó, minden.
    Mondtam javítsák meg, cseréljék ki, vagy adják vissza a pénzt, ellenben fogyasztóvédelemhez fordulok.
    Ez se érdekli őket.

    Most jött a friss válasz:
    "Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

    Tájékoztatjuk, hogy ügyét kivizsgáltuk, ami alapján megállapitásra került, hogy Ön már kapott a hiba miatt februárban egy 3 hónapos garanciahosszabbitást.

    Azt tudjuk tanácsolni, hogy használjon beltéri egységet, mivel a hiba csak a Vodafone szolgáltatása esetén jelentkezik.

    Köszönjük megértését."

    Most ez mi? Ha van egy autóm, amiben behal a motor, akkor kössek elé egy lovat? És teljesen rendben van az ügy?

    Megyek a fogyasztóvédelemhez.
    Így vegyetek sony terméket.

    [ Szerkesztve ]

  • Vhiktor

    veterán

    válasz kolosszus87 #68572 üzenetére

    Most csak a színhelyességre válaszolok, a többi érv a pna mellett szól.

    Ha az ország másik felébe is kell menni akkor is sokkal olcsóbb bekalibráltatni egy lényegesen olcsobb tvt, mint 1.5-2szer annyiért venni másikat, amit amúgy is kalibrálni kell ha a panabol is a legtöbbet akarja kihozni a tulaj.
    Egy jobban sikerült LG gyári képmódja és egy pana gyári képmódja között esetleg 0.5-1 deltaE különbség van, ami valljuk be nem sok. És mint említettem a panat is kalibralni kell, ha a lehető legjobb kép kell. Tévhit hogy tökéletesre vannak kalibrálva, azok képén is bőven lehet javítani. De tény hogy mindent össze vetve gyárilag nekik a legpontosabb a képük, legalábbis sdr képmódban.
    Tény hogy kiváló tvk csak drágák, bár néha ki lehet fogni jó áron.

    [ Szerkesztve ]

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

Új hozzászólás Aktív témák