Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz Joshi #49070 üzenetére

    Köszi Joshi, Celtis! Van ebben Motion Flow csak állítani nem lehet.Szerintem fix közép állásban van, Híradók alatt futó feliratok élesek, de a mozgást már nem tudja követni.
    Panasonic egyébként valami "csoda TV", saját IPS Alpha paneles, ha hiszitek ha nem a fekete-fehér színe jobb, mint a mostani TV-knek. Ezen nincs ilyen kékes, szürkés elszíneződés. Sajnos lehet tényleg van összefüggés az ár és a minőség között. Ez 10 éve volt 250.000Ft. Valahogy a színek is mélyebbek rajta, egyszerűen jobb ránézni. Ennél fekete kocka beillesztés van, gondolom az egyszerűbb mint kiszámolni a teljes képet. Nagyon jó a mozgásmegjelenítése, soha nem akad, és szappanopera sincs. Van G20 is, az kiírja, hogy 24Hz-re vált, 24p-nél. De ezt a Sony is tudja.

    Attól tartok ha veszek egy 4K-s TV-t, ugyanaz lesz, mint tavaly, hogy a TV adások minősége, rosszabb lesz rajta, mint FHD-n. Ha tudtok tegyetek be légy szíves egy képet arról, hogy néz ki pl. az M1 logója. Tavalyi TV-ken a finom részleteket elmosta a TV.Szerintem azért jobb FHD-n mert a natív 1080 jel, szebb, mint felkonvertálva. Elve a legjobb adás is csak 1080i ezt felkonvertálni, kitalálni merre mozog, nehezebb, mint csak megjeleníteni.
    Múltkor voltam az MM-ben, 4K-s TV-n a logó szabálytalan foltos volt, az egész kép nagyon gyenge, ennek meg ilyen volt a képe. Most látom, hogy itt is sötétebbek a sarkok, akkor ez Direkt LED jellemző lehet.

    Köszi Snoop27!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák