Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Celtis #46073 üzenetére

    Kb 3-4 hete, amikor az a "tesztmodell" is kikerült hozzájuk majdnem megvettem én is azt, de megmondom őszintén, h nem tudtak racionális választ adni a kérdéseimre, így nem mertem belevágni. Konkrétan, én attól tartottam, h valamilyen hibás, javított, majd tesztekre bocsátott példány volt. De a nekem írt válaszukban ott is az ellentmondás. Itt azt írta h nem volt működtetve, miközben van benne 274 óra. Napi 8 órás használattal több mint 1 hónapot ment. Ami persze nem biztos h bármit is befolyásol, de azért na..
    Ráadásul pont azon a héten volt náluk is (tehát, mindkát Sony szalonban) és az edigital-nál is akció, mind a három cég 425-be árulta. 25k felárat a tuti új, bontatlan, gyári dobozos, bővíthető garis modell nekem meg megért, s mivel a 2 Sony szalonnál előbb ugrott vissza az ár 500-ra, így edigitől gyors lerendeltem, majd másnap már náluk is 500 volt.


    Nekem ezt íerták:


    "Tisztelt _

    Köszönjük érdeklődését!

    A kiállított modell annyit jelent, hogy a Sony teszt termékei között volt korábban nyilvántartva.
    Működtetve nem volt, a készülék ide kerülése előtt a szerviz átnézte, hogy hibátlan, eladható állapotban van-e és utána került ide hozzánk.
    A televízió jelenleg fizikailag is itt az üzletben kiállított darab, ahogy a honlapunkon is fel van tüntetve.

    A készülék nem originál készülékként érkezett hozzánk.

    Ez a körülmény két dolgot jelent:

    1. A vételár alacsonyabb, mint az originál készülékek esetében.

    2. Az alap, 2 évre terjedő garancia jár hozzá, de kibővített jótállást vásárolni hozzá nem lehet.

    Az alap két éves jótállás természetesen a vásárlás napjától számolódik.

    Amennyiben érdekli, honlapunkon megrendelhető ingyenes házhoz szállítással, vagy itt az üzletben is megtekinthető, megvásárolható.


    Üdvözlettel:
    -"


    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák