Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz dualcore #15757 üzenetére

    Ezt 100%-ra nem tudom neked megmondani, annyit tudok amennyit írtam, illetve zozy84 kolléga pár napja kérdezett erről privátban, nem tudtam a garis kérdésekre válaszolni pontosan. Mondtam hívja fel őket...Így is tett, és ezt írta nekem hívás után:

    "1.: HA széttörik akkor a Sony Szervizt kell hívni, majd azok kiküldenek valakit aki elviszi a lakásról és annak a költségét is persze a BIZTOSÍTÓNAK számlázzák ki.
    Mi meg kapunk egy kupon szerű igazolást amivel elmehetünk a Sony boltba beváltani.

    2.: Téged hoztalak példának, hogy ugyan olyan tv-t vettünk ugyan olyan 5 év biztosítással csak te 1 évvel korábban mint én. Mit fognak figyelembe venni? Azt, hogy te 400k körül vetted én meg 300k körül?
    Válasz: Az értéket szokták de még senki sem járt rosszabbul.
    Mondom oké. DE. Ha 3 év múlva széttörik a tv-m meg a tiéd is ugyan azon a napon, akkor te 400k körüli tv-t kapsz én meg csak 300k körülit vagy ugyan olyat mivel a tv ugyan az. (a csúcs a W9 sorozat de ezt is felsőkategóriának mondta az eladó) Azt mondta, hogy kategóriában is hasonlót vagy ugyan olyat.

    Szóval hámozd ki, hogy mi van most. :F Először azt mondta, hogy értéket néznek, utána meg hogy azonos kategória. Mikor vissza kérdeztem azt mondta eddig még mindenki jobb tv-vel távozott mint amit hozott.
    !! Mondom ha fél év múlva széttörik akkor az 55W829B utódját kapnám ami most 430k?? Azt mondta valószínű. !!

    Ha pedig jobbat akarunk majd akkor ráfizetünk a jobbra/nagyobbra."

Új hozzászólás Aktív témák