Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz Locutus #1050 üzenetére

    Sajnos nem tudom milyen a plazmán a foci. Tv-t szeretnék már venni, már régóta molyolok rajta.
    AZ ST60 még csak mos jött ki, így érthetően még drága. Jobban tetszene a GT60, több szemüveg, input lag egyéb dolgok miatt, de az még 50 colosban is 400k, nem hogy 55-ösben.
    Na és a fogyasztás sem elhanyagolandó részlet. 87w vs. min. 200w. Nem is lenne ez baj, ha csak filmezni kellene, de mivel tv-zni is kell, ott már komolyabb áramszámlabeli összegre kellene számolni. S mindezek ellenére még nem mondtam le róluk. Aztán hogy a plazma vibrálását ki látja a családból, sok tv-zés után ghost (nem mindenki tudja megérteni, miért és hogyan kell kímélni a plazmát, nekik csak egy tv), stb. dolgokra nem is merek gondolni. Szóval vannak előre nem látható problémák is.

    Arra lennék kíváncsi, hogy a mostani TN paneles Samsung LCD-mhez képest, milyen lenne egy plazma és milyen egy ilyen Sony HX750? Biztos, hogy 1-2 dologban mindjárt megszületne a választás és a többiben?!
    Képminőségre tuti szebb, fekete, mozgás megjelenítésben és egyéb dolgokban is. De milyen lehet a sport és milyen a játék? A játék játszik a legkisebb szerepet, de azért néha még ott van a palettán.

  • krx21

    nagyúr

    válasz Locutus #1050 üzenetére

    A plazma melegedése tud kellemetlen lenni, ha egy kisebb mint 20nm-es szobában, fűt egy 55"-os felület, úgy, hogy kint 32C-van... Ezt tapasztaltam már többször is... Ilyenkor csak klímával lehet használni...
    De ha mondjuk valaki egy hűvös pincében használja akkor az más... Egyébként egy tisztességes LCD-n hiba nélkül lehet már élvezni a focit...
    Sajnos minél tovább keresi az ember a megfelelő TV-t, annál kritikusabb lesz bármit is vesz, látni fogja a hibát, mert tökéletes TV nincsen és elgondolkodik, hogy mi lett volna ha a másikat veszem... ;]

Új hozzászólás Aktív témák