Új hozzászólás Aktív témák

  • Warck

    tag

    válasz krx21 #1356 üzenetére

    Akkor a w650-nek hasonló lehet a képe mint , 32ex650-nek. Annak is alapból elég lágy a képe, ill a fényereje is gyöngébb,mint a 40ex650-nek, tapasztaltam. De ezt már írtam. gyakorlatilag a ledek-nek tök mindegy,hogy villog vagy az nem befolyásolja az élettartalmát, a működési elvéből kifolyólag. Én inkább a vezérlő elektronikát,tartom gyönge láncszemnek, de majd az idő meg mondja. Volt samsunk tv- c 5000-es ott a led mozgásjavítás, egyáltalán nem vitte le a fényerőt, ezért lepődtem meg a Sony-tv-n,hogy ott meg leviszi. Néztem másik samu tv-t ,ott már leveszi a fényt, de más lesz a képe mint a Sony-nak, Sony-nak nem csak le veszi hanem kellemes lágy képet, csinál led mozgás javítás. Persze ez a tavalyi modellre- igaz. sajnos ez a fogyasszon keveset, tv-verseny nem tesz jót a fényerőnek. viszont a w650-ben van képkocka el sötétítés, ami biztos javít, ha be van kapcsolva a led mozgás javítás, meg a dinamikus hátér világításvezérlés, Ez még az Ex-650-ben is benne van a Sony honlapja szerint.

Új hozzászólás Aktív témák