Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #216 üzenetére

    A farmsimek is tartalmaznak mods lehetoseget.Meg abban is jobbak,h ott van publik mods coop lehetoseg es serverkereso. A mud-ban is van kezdetleges,de hasznalhato serverkereso.
    Itt meg csipisz van amit nem is ertek es bosszant is mert coop parti vok.
    Amur megjeleneseig pl meg annyit engedtek,h publik mods servert indits.Ezt beallitva es visszalepve majd ujra coop partit keresve mods public patriba rakott.(megfelelo mods meglete mellett.Nelkule kiírta,h mik kellenek.....letoltve ,ujraprobalva rengetek patiban jartam.)Maceras volt,de igy talaltam kiskaput mods jatszani random idegenekkel.Mukodott a pecsig mert akkor eljott a mostani beallitas,h public nem engedi a mods-t bekapcsolni......kiskapu bezarva. Nem ertem miert nincs 1+ev utan sem serverkereso es miert privat(baratlistas) lehet csak a mods parti.Mivel nagyon retegjatek es a baratlistamon par ember jatsza(igazan mar csak 1) igy nekem ez nagy ervagas.
    En ha jatszom azt coop teszem es johet barki,belepve latja mi merre hanyora es ha talal szimpi feladatot nekiall,vagy kilep.Ritkan rugok ki embert,de vannak bunkok akik tornek zuznak csak,nah azok repulnek.A tobbseg korrekt es jatszani jon es tenyleg orakon at is segit vadidegenkent.(mint En is ha masnal vok)Nem beszelunk,de idonken ranezve a terkepre latszik ki merre jar mit csinal,nem e kerult bajba stb es ha kell megyek tankolom,javitom,segitem ,h befejezze amit csinal. De szedtek mar ossze a xarbol engem is szorult pillanatban mert terkepen meglatva a borulast,jott menteni.(dudalas,villogas es megyunk a dolgunkra.)
    Tapasztalat,h rengetegen jatszak coop ezt barki ellenorizheti ha coop inditja a jatekot.(vagy Ő megy mashoz).Rovid ido alatt megtelik normal mod a parti.Hard mod is jatszak coop,de ugy sokkal kevesebben lepnek be hozzam vagy talalok mas partit.
    Ezert mondom soxor,h jo a jatek,de lehetne sokkal tobb es jobb is csak.........
    Nah kisirtam magam. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák