Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • centrino

    aktív tag

    válasz Kvelstadt #180 üzenetére

    Gratula! Kitartás akkor van bőven :D
    Vissza fogod még emlegetni ezt a könnyű missiont mikor majd Imandrára kell "egy kevés" medium és long logot vinni a "világ túlsó feléről".... :D

    (miért előnyös ezen a pályán a "láncos kerék"?)

    [ Szerkesztve ]

  • copass

    veterán

    válasz Kvelstadt #180 üzenetére

    láncos kereket csak ott használd ahol sok a jég, mert sárban kifejezetten rossz.
    pl. alaska-ban jól fog jönni és később is...
    én szinte mindig kerülővel mentem, az atombiztos de sokáig tart. vonatozni kell: 1 daru, 1 scout/truck amivel lehet húzgálni a benyát+javítani.
    ide keresni kell egy erős gépet és piszok lassan menni vele p12,p16.
    én emelkedőn szoptam be, mert lassú géppel mentem. egyszerűen nem ment fel! :D
    még nekifutásból sem! :D

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kvelstadt #180 üzenetére

    Ha jol sejtem emelni probaltad a daruval a borultat es ugy borultal azzal is...... Legkozelebb probald,h csak siman csorlovel megrantod oldalrol es a komplett szerelveny (jo esetben az aru is rajta) talpraall.
    En tuti nem ilyen autokkal szenvednek mert ezek xarok mind,full tuningon is... azov 64 nem jott be akkor nezz ra az 53-ra az gyorsabb,mint a 64 vagy 73 ,de a naftat is xereti viszont alapon is egesz korrekt,mig tuninggal egy tank szinte.(hard mod a nagy fogyasztas a hatranya es ott jobb a masik 2 azov)
    Voron grad ez kapcsolhato awd es diffi mig az AE -nel ez allando,de mindketto jo verda ha kap emelest,valtot es nagy mocit. Perzse van sok verda a jatekban ,de nagyreszuk tenyleg csak arra jo,h felhuzd magad es az autod csorlozve es szenvedve hosszu ido utan atjuttasd ott ahol egy azov vagy voron rohogva atnyargal.(vagy a ziks 605, bandit vagy az 5600ts, f750 stb,de ezek dlc-s verdak)
    Ajanlottak mar,h menj taymyr-ra es zsakold a tatarint mert jol jon .Tamogatom, plusz ott konnyen zsakolhato a tayga is ami nem kedvencem,de hasznalhato(nekem tul ideges a kormanymozdulatra adott reakcioja mert rovid epites) vagy eladhato. Plusz a tobbi uj verda es az uj kornyezet is segithet atlendulni ha epp besokalt valamiben mas region az ember.
    Alaszka is ad jo upgradeket es van ott is uj verda igy oda is erdemes atnezni.Szenvedni picit a hoban....
    Nagy daruhoz annyi,h azt p12-re rakd mert az a legmagasabb,igy kevesbe er le ,mint massal.

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák