Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz centrino #181 üzenetére

    Van csak ezt a világ másik feléről gyere dolgot sokszor inkább érzem időhúzásnak mint kihívásnak. Mert oké menjek végig az összes terepen a rakománnyal oké. De hogy még odáig vigyek is el egy gépet, és csak aztán induljak el írányba meg majd vissza...
    Küldetés felvétel meg ugyan ez. Látom q térképen de oda kell menni. Nem létezik email, fax, telwfon meg ilyesmi, nem. Oda kell menni személyesen. Felesleges kör..

    Láncos kereket akkor leveszem majd.
    Mert ugye azt írta hogy offroad excellent, mud good és ice is ex.
    Na de ebből hol derül ki nekem hogy nem jó sárba? Mikor ugyanúgy goodot ír rá mint a sima keréknél.
    Gondoltam csak nem árt, de akkor mégis.

    Centrino.
    Longot vittem már itt is messzire és az elő térképről hordtam át mert az biztonságos volt.
    Ma olyan lesz hogy a quarryból kellbeton slabet vinnem kb mindemhova a világ túlsó sarkaiba. Alig várom. :D
    Viszont ez meg még ehy küldi és michiganbe minden kész.
    Mármint az időre menő küodik nem de azok csak afféle opcionális extrák úgy gondolom.

    Copass.
    Nekem is volt olyan. Ezt a drill rig cuccot vittem egy kissebb kamionnal. Volt egy kb 25fomos emelkedő és ott csörlő fokozatok minden végig lett zongorázva. Először azt hitem felakadt de körbeforgattam és nem volt mibe. Mondom akkor ennek ez a vége.
    Megvan a p12 asszem. Az amelyikbe összkerék meg minden van.
    Meg most ezt az éazaki fehér csillagot is vittem. Ez sem rosz de az étvágya se. :D
    Hagytam is szanaszét a térképen tartálykocsikat instant benzinkútnak.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • copass

    veterán

    válasz centrino #181 üzenetére

    meg majd cosmodrome-ot feloldani! :D

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák