Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz zsulboy #479 üzenetére

    Meg vagyok vele elégedve, ugyanis nekem nem volt pénzem gépet újítani, erre megnyertem a 3D1et, és nézd meg milyen konfigom lett :D
    Egyébként szupergyors minden, 9600XT után jóhogy :D
    Nagyon meg vagyok elégedve vele. És nem foglalja el az összes helyet a gépemben, jobban lehet hűteni, mint a SLi-t.

    Gondolj bele, ha beraksz 2 6600GTt, mindkettőre VF700, akkor gyakorlatilag nem marad hova bármi más eszközt betenni. Meg az egész gépben semmi hely nem marad. Jó, monjuk nekem majdnem minden van az alaplapomon, amit ember el tud képzelni, de akkoris mekkora gáz már...
    Így egy nagy karin meg van oldva az egész, a plusz kimeneteket meg nem használom, szal zsír a cucc nagyon.:C

    De akinek van pénze X800XLre is, meg 6600GT@SLi-re is, sokkal jobban jár szvsz.
    Egyszerűen kompatibilisebb...
    Legjobban akkor járna, ha lenne pénz 6800GTre, meg később mégegyre...


    Ahol a SLi jól van optimalizálva, ott 2*6600GT@SLi nyer, kivéve az eye candy módot, mert ott az X800XL gyorsabb.
    Az összes többi gammában gyorsabb az X800XL, meg maradtál a hagyományos megoldásnál, tökéletes supportal, semmi inkompatibilitás, megmaradsz 1db szuper kártyánál. SLi annak való, aki nagyon extrém, és ki akarja próbálni milyen.
    A hagyományosabb beállítottságú emberek, akik kompromisszummentes teljesítményt szeretnének, azok meg válasszák az egykártyás megoldást.

    Mondjuk én is ezt választanám. De vannak olyan emberek, akik szeretik kipróbálni az új dolgokat, a bizonyos esetekben szuper teljesítményt, szeretnek kicsit ''szívni'' a cuccokkal, utánajárni, kitaposni, hogy menjen, azoknak való a SLi.

    Nah, asszem ennyi mára :D
    Meg a SLi alá nagyobb proci is kell az overhead miatt.

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák