Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuszito

    senior tag

    válasz tutuhawer #386 üzenetére

    McLaren event ota nembkaptam jutalmat. Azota is csak varom.de semmi. 26-an zartak le...

    Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

  • NIBI

    csendes tag

    válasz tutuhawer #386 üzenetére

    Hidd el nekem az az 5 tizedes szórás nekem sok. :) Igazából pont ezért vagyok hosszútávon ütős versenyző. Mikor a többiek kezdenek szenvedni a kopott gumikkal, én még vígan tolom a hotlap közeli és egyenletes köröket. Ettől frászt kapnak mindig, hogy hogyan csinálom. :D Egyszerű a magyarázat: minél kevesebb kormánymozdulat. Nem tépni nem fejni, hanem minimális kormánnyal és pedálokkal fordulni! Szerencsére ez nekem alapból megy, sajnos aki kormánytépős annak tudatosan kell (kéne) erre figyelni...
    Viszont akinek nem multi turn-ös kormánya van az ezt nagy ívben baxhatja... Fel sem fogja hogy hol dob el időt, vagy hogy tépi a kormányt.
    A napokban volt ehhez a dologhoz szerencsém, 3 napig nyüstöltem egy 180 fokos kormányt, mire hasonló köröket mentem mint a G25-el oval pályán! Tehát road-ra még több idő kell és még több szerencse. :D Egyszerűen nem azt csinálom a verdával amit akarok, hanem amit a kormány akar/tud. :S G25-el úgy játszok az autóval ahogy csak akarom, akkor megyek a határon, akkor úsztatom/csúsztatom stb amikor én akarom. Ilyen hatalmas a különbség! Igaz a régi kb 200 fokos kormányommal is tudtam egyenletesen menni, ezt még onnan hoztam magammal + a G25 és máris ezerszer jobb a feeling, jobban bele tudom élni magam és onnantól minden jön magától... :)
    Szóval akinek 200 fok körüli kormánya van az meg van lőve, valamiben mindenképp kompromisszumot kell kötnie. Ettől még mehet üridőket, csak az élvezet gyengébb. És nehéz leszokni a túlkormányzásról/kormány tépésről.
    Ezt már régebben le akartam írni, de most jött ki belőlem, egyrészt az írásodra válaszolva, másrészt hogy a napokban átéltem a 180 fokos kormányzás hátrányait... komolyan... borzalom.

    Csabulator!
    1 hónapot kell várni mire kiértékelik és megkapom a zsét??? :Y
    Akkor inkább befizetek pár dolcsit, annyit már nem akarok várni. :) Aztán majd örülök mikor megkapom, mert addigra elszúrtam a sunday race-off-ba kerülésre. :)) Az autókról nem is beszélve...

    [ Szerkesztve ]

    Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

Új hozzászólás Aktív témák