Új hozzászólás Aktív témák

  • NIBI

    csendes tag

    válasz tutuhawer #398 üzenetére

    Köszi. :D
    Du3 meg a haverom aki 2 hete kezdte egy Logitech Formula EX-el, és én is azt nyüstöltem. Na arról írtam, hogy katasztrófa. :U
    Sőt ennek a futamnak az elejére emlékszem is, de arra már nem hogy mitől estem vissza. :) Amikor az srwquest-et előztem akkor meg majd frászt kaptam hogy mit fog csinálni, elvégre gőzöm sincs miért olyan lassú, így bementem a fehéren belülre, elvégre sose lehet tudni... De csak felhoztam 2.-ra és Du3-nak talán az volt az első győzelme, és rögtön meg is lett örökítve. Mázlista. :C
    De mostanság Du3-nak azt írja ki hogy invalid player name. Ez mitől lehet, tudja valaki? Hetekig jó volt, most miért érvénytelen a neve?! És mit lehet tenni? :)

    Visszatérve a Dodge témára, arra tud valaki magyarázatot adni, hogy miért van/volt mindig az, hogy azzal az autóval az első 2-3-4 köröm mindig jóval gyorsabb mint a többi? Gumimelegedésre gondolnék, na de 1. miért tapadna hidegen jobban?!, 2. nem vagyok egy guminyúzós vezető, asszem nem is ment 75 fölé egyik gumi se, tán még a 70-et sem értem el.. :) Utána meg nem lassulok vissza jobban, ergo nem lehet gumikopás probléma. :) Rejtély... :DD

    [ Szerkesztve ]

    Fejmozgáskövetőt készítek (TrackIR szerűség házi változatát!), érdeklődj bátran. ;)

Új hozzászólás Aktív témák