Új hozzászólás Aktív témák

  • tutuhawer

    őstag

    válasz gyuszito #158 üzenetére

    nekem random előjön, pedig nem játszom egyebet, csak ezt. Majd figyelem, miket nyomkodok, milyen folyamatok mennek, és talán kialakul valami megoldás. Mindenesetre összefutottam pont Neo1018 cimborámmal, és nem tudtunk versenyezni, mert én a boxból kiállni se tudtam. Aztán balazsgigi meg egy 79 névvel futó játékos is benn volt, szívesen mentem volna versenyt velük, de jellemző... pont ezeken nem tudok elidnulni :))) Amúgy is szar futam lett volna, Zandvoortban van pár kritikus féktáv, azokat nem tudom pontosan venni mindig. Csütörtök 16 órakor adtam le a rendelést a kormányra ipon.hu-n, pickbpackban venném át és már hétfőn reggel a "járaton van a csomag" ... hogy nem jutott el idáig... :( Nagyon kíváncsi vagyok már, milyen profi kormánnyal menni, ami véletlenül pontos, nem ugrál balra-jobbra kicsit.

    NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

Új hozzászólás Aktív témák