Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Nos, pár óra játék után számomra hozza az eddigi részek színvonalát, bár az is kétségtelen, hogy nem sokban tér el azoktól, már ami a játékmenetet illeti. Van pár újítás, például már ideje volt, hogy a víz alatt is lehessen úszni és felfedezni, valamint visszahozták az - utoljára az Underworld-ben látott - falon futást, kötélen ereszkedést és lengedezést, amitől látványosabb lett a felfedezés.

    A grafika szerintem összességében véve szép, bár néhol eléggé kopottasnak tűnik. A dzsungeles pályák nagyon szépek - hát még ha lenne HDR-képes monitorom -, a barlangok viszont jó sötétek lettek néhol, persze ez így reális. Viszont azt igazán megoldhatták volna, hogy fel lehessen kézzel is kapcsolni Lara lámpáját, mert néha alig láttam valamit. És ez nem csak a kazamatákban, hanem a felszínen is jó lenne pár eldugott helyen...

    Én az "Eggyé válok a dzsungellel"-nehézséget választottam, vagyis a Hard-ot, egyedül a harc nehézségét vettem le normálra, mert azokat a részeket nem csípem. Viszont a feladványok és felfedezés maradhat magasabb szinten, nem hiányoznak a világító dolgok. Mondjuk így biztos lesz valami, amit nem fogok elsőre észrevenni, hogy meglegyen a 100%, de majd utána végigvisszük még egyszer. :)

    Egyelőre nem láttam égbekiáltó hibát, néhol picit meg-megakad töltés közben, még úgy is, hogy SSD-ről játszok. Persze nem vészes, pár pillanatról van szó, de akkor is zavaró. Kíváncsi vagyok a Challenge Tomb-okra, direkt nem néztem meg róluk egy videót sem, magamtól akarom megoldani őket. Eddig egy kisebb sírt találtam csak, amiben egy kesztyű volt, remélhetőleg később haszna is lesz, nem csak a statisztikát növeli.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák